توانمندی های ما

درباره ما

پیشرو در خدمات مشاوره کشور

مهندسین مشاور در راستای ارائه خدمات مشاوره مورد نیاز کارفرماها در حوزه صنعت و پروژه‌های عمرانی ، انجام خدمات مدیریت پروژه ، طراحی ونظارت طرح‌ها و پروژه‌های ابنیه، راهسازی، ریلی، آب وفاضلاب، آبیاری وزهکشی، طراحی شهری، شهرسازی وپدافند غیرعامل و… درسال ۱۳۸۷ با بهره گیری از تخصص کارشناسان مجرب رشته‌های مختلف فنی ومهندسی، اساتید دانشگاهی و صنعتی شروع به فعالیت نمود.

Civil Engineering Department

Electrical Engineering Department

Support Departments

Human Resources Department

بخش مطالعات وطراحی

واحد مطالعات وطراحی شرکت با بکارگیری نیروهای فنی وکارشناسان متخصص بصورت تمام وقت و پاره وقت جهت ارائه خدمات به کارفرمایان و شناسایی نیازهای مربوطه درخصوص ارائه بروزترین طرح‌های مطالعاتی فعال می‌باشد.

بخش پیمان و رسیدگی

واحد پیمان ورسیدگی با بکارگیری کارشناسان مخصص در رشته های عمران، معماری، تاًسیسات برقی و مکانیکی، صنایع، حقوق و…، علاوه بر انجام مراحل کنترل حقوقی قراردادها به لحاظ فنی و تاًیید هزینه‌های انجام شده در طرح‌ها، ضمن اعزام کارشناسان مجرب فنی و مالی در کلیه مراحل اجرا وتکمیل پروژه‌ها، با ارائه گزارش‌های نظارتی چگونگی مراحل پیشرفت فیزیکی پروژه‌ها مطابق با استانداردهای مربوطه را تنظیم و در صورت نیاز مشاوره لازم جهت اجرای صحیح مراحل اجرائی به منظور عدم انحراف از احداث پروژه‌ها را ارائه می نماید.

بخش کنترل پروژه

این واحد با به کارگیری نیروهای توانمند مجرب وخبره و نیز با استفاده از آخرین نرم افزارها، فنون و ضوابط و مقررات مطابق با آخرین استاندارهای مدیریت پروژه با هدف کاهش ریسک‌های احتمالی فعالیت می‌نماید. این شرکت با مشخص نمودن خطرات احتمالی و همچنین ظرفیت نسبی و احراز اهلیت ارکان اجرایی طرح‌ها وپروژه‌ها، میزان ریسک هر یک از اجزا پروژه را بصورت مداوم از ابتدا تا انتهای کار به صورت کمی وکیفی اندازه‌گیری و به مدیران ارشد گزارش می‌نماید. همچنین برنامه ریزی جهت اجرای شرح خدمات محول شده در بهینه ترین زمان با پیگیری های مداوم انجام و گزارش عملرد پروژه ها نیز در بازه های زمانی مشخص ارائه خواهد شد. در این بخش عمدتاٌ از نرم افزارهای MSP وPrimeaver ، PertMator و… استفاده می‌کند.

بخشDCC وکنترل اسناد

این واحد با بکارگیری نیروهای مجرب در حوزه DCC، با استفاده از دستورالعمل اختصاصی هر پروژه به صورت جداگانه جهت ردیابی و بایگانی و کنترل اسناد، فعالیت می نماید. کنترل اسناد در تنوع پروژه ها اعم از نظارتی، مطالعاتی، پدافندی و … برای تمامی مستندات، نامه ها، نقشه ها و … کارایی دارد. این روند در مقیاس بزرگ تر جهت ردیابی نقشه ها، تعداد تغییرات و مشخص کردن ورژن نقشه ( تایید شده یا در حال بررسی ) با کدهای اختصاصی در توضیحات نقشه مشخص خواهد شد.

بخش روابط عمومی

بخش روابط عمومی شرکت مهندسین مشاور رهنمون خاک، با اهدافی همچون برقراری ارتباط مؤثر با مشتریان، ارائه اطلاعات صحیح و جامع درباره شرکت، ترویج و تبلیغ خدمات و پروژه‌های شرکت و ایجاد ارتباط مثبت با رسانه‌ها و جامعه، فعالیت می‌کند.

بخش روابط عمومی مسئول نظارت بر تمامی ارتباطات عمومی شرکت است، از جمله نظارت بر محتواهای منتشر شده، پاسخگویی به سوالات و نظرات عمومی و مدیریت شبکه‌های اجتماعی و وبسایت شرکت.

با این فعالیت‌ها، بخش روابط عمومی شرکت مهندسین مشاور رهنمون خاک سعی می‌کند تعامل مثبت با مشتریان، جامعو رسانه‌ها را تسهیل کند و شرکت را به عنوان یک نام تجاری قوی و معتبر در صنعت مهندسی مشاوره به نمایش بگذارد.

 

بخش حقوقی وقراردادها

این واحد با بهره‌مندی از تجارت کارشناسان رسمی دادگستری وقوه قضائیه، اساتید دانشگاهی و مراکزفنی و مهندسی در زمینه رعایت وتدوین چارچوب‌های حقوقی در قراردادهایی که شرکت در آن ذینفع می‌باشد فعالیت می‌نماید.

۳۲۵

Revenue in 2017 (Million)

525

Collaegues & Counting

302

Successfully Project

25

Year of experience

ORGANIZATIONAL CHART

1200

مشتریان ما

پیمایش به بالا